(063)0303808
(097)2207635
(050)2237927
9:00-17:00 пн-пт
БЕСТСЕЛЕРИБІНОКЛІ   ТИПИ БІНОКЛІВ      Всі біноклі      Далекоглядні біноклі      Військові біноклі      Дитячі біноклі і труби      Морські біноклі      Біноклі для полювання      Астрономічні біноклі      Біноклі для подорожей      Біноклі природничі      Спортивні біноклі      Біноклі загальні      Біноклі нічні   ВИРОБНИКИ / БРЕНДИ      Біноклі Alpen      Біноклі Arsenal      Біноклі ATN      Біноклі Barska      Біноклі Bresser      Біноклі Brunton      Біноклі BSA Optics      Біноклі Bushnell      Біноклі Bynolyt      Біноклі Carson      Біноклі Celestron      Біноклі Coleman      Біноклі Delta Optical      Біноклі Firefield      Біноклі Fujinon      Біноклі Gamo      Біноклі Hawke      Біноклі Kodak      Біноклі Konus      Біноклі Kowa      Біноклі Kruger Optical      Біноклі Lipper      Біноклі Meade      Біноклі Minox      Біноклі Leupold      Біноклі Nikon      Біноклі Paralux      Біноклі Olympus      Біноклі Pentax      Біноклі Praktica      Біноклі Sigeta      Біноклі Simmons      Біноклі Sun Optics      Біноклі Swarovski      Біноклі Swift Optics      Біноклі Visionking      Біноклі Vixen      Біноклі Steiner      Біноклі Vivitar      Біноклі Tasco      Біноклі Vortex      Біноклі Vanguard      Біноклі Yukon      Біноклі Weaver      Біноклі Zhumell      Біноклі СОВА   РОЗМІРИ      Компактні біноклі      Середні біноклі      Повнорозмірні біноклі      Гігантські біноклі   ПРИЗМИ      Roof біноклі      Porro біноклі   ОСОБЛИВОСТІ      З далекоміром      Водовідпірні      З азотонаповненням      Змінна кратність      Фокусування 2х окулярів      Камуфляжні      З фазовою корекцією      Плаваючі   РОЗМІР ОБ'ЄКТИВІВ      до 20mm      20mm - 25mm      26mm - 36mm      40mm - 45mm      50mm - 60mm      60mm і вище   КРАТНІСТЬ ЗБЛИЖЕННЯ      менше 8x      8x - 9x      10x - 15x      16x і вище   ЦІНИ      до - 1000 грн.      1000 - 2000 грн.      2000 - 3000 грн.      3000 - 5000 грн.      більше 5000 грн.ЗОРОВІ ТРУБИ / ПЕРИСКОПИАКСЕСУАРИЛАЗЕРНІ ДАЛЕКОМІРИМОНОКУЛЯРИМІКРОСКОПИОПТИЧНІ ПРИЦІЛИПодарунок для чоловіка. БінокльПодарунок для хлопчика / дівчинки. Бінокль



Який бінокль краще вибрати? Надрукувати

Який бінокль краще вибрати? Купити бінокль Якщо абстрагуватись від технічних обмежень оптичної конструкції, то ідеальним біноклем був би такий оптичний прилад, який мав би невеликі розміри, велику кратність зближення, максимальні показники світлосили та поля зору, якісну оптику з найкращим просвітленям і був би недорогим. Принаймні, так би хотілось :)



Однак, доводиться враховувати загальні оптичні залежності:

- чим більша кратність зближення, тим меншими стають інші технічні параметри: поле зору, розмір вихідного окуляра і світлосила тощо.
- для яскравішої картинки і більшого поля зору, потрібні більші розміри об'єктивів і менша кратність зближення;
- якщо хочемо компактніший бінокль, то потрібно вибирати бінокль з меншими об'єктивами, але враховуючи при цьому, що це зменшить його світлосилу (переважно такі біноклі використовуються в умовах достатньої освітленості). Тому потрібно визначитися і знайти компроміс між згаданими параметрами.

Дитячі біноклі Біноклі для природи. Біноклі для спостереження за птахами Біноклі бестселери. Кращі біноклі Біноклі для подорожей. Купити бінокль для подорожей

Універсальні біноклі це головним чином моделі 7x35, 8x30, 8x40/8x42 та 10x42 (мають середні розміри, меншу та середню кратність зближення, але достатню світлосилу для спостережень в умовах недостатньої освітленості). Такі біноклі також мають найширше поле зору і добре підходять для панорамних спостережень як в день так і ввечері.

Класичні біноклі це моделі 10х50, 12х50 (мають більшу кратність зближення та розміри через більші об'єктиви). Такі біноклі мають більшу вагу і менше підходять для тривалого носіння, але при цьому дають більш яскраву картинку при більшій кратності зближення.

Світлосильні біноклі це переважно біноклі 7х50, 8х56, 9x63. При меншій кратності і більших об'єктивах такі біноклі пропускають більше світла ніж інші біноклі. Як і класичні біноклі вони менше підходять для тривалого носіння, але при цьому мають найкращі показники стабільності і комфорту картинки при спостереженні.

Компактні біноклі це найчастіше моделі 8х21, 8x25, 10x21, 10x25 - мають найменші габарити і вагу і найкраще підходять для того, щоб можна було постійно носити з собою. Головний недолік таких біноклів є недостатній рівень світлопропускання через менші об'єктиви і тому вони не підходять для спостережень в умовах недостатньої освітленості.

Далекоглядні біноклі - це головним чином біноклі від 12-крат і вище. Розраховані для спостереження за більш віддаленими об'єктами, менше підходять для тривалого спостереження чи спостережень в умовах недостатнього освітлення. При виборі далекоглядного бінокля обов'язково враховуйте, що вища кратність зближення зменшує параметри комфорту, такі як стабільність зображення, ширина поля зору, світлосила, глибина фокусації тощо. Професійні далекоглядні рідко мають кратність вищу за 20-25х, більша кратність характерна для зорових труб, де вона коливається в основному від 45х до 100х.

Астрономічні біноклі - це біноклі для спостереження за близькими космічними об'єктами, в них оптимально поєднуються параметри кратності та світлосили. Переважно це біноклі 12х60, 15x70, 20x80. Клас таких біноклів також головним чином залежить від якості самої оптики та оптичних схем, що застосовані в біноклях.

Для початку спробуємо зробити вибір на користь оптимального співвідношення кратності і розміру об'єктивів, беручи до уваги ціль і умови використання бінокля.

Для спрощення завдання вибору бінокля пропонуємо розглянути порівняльну таблицю. Відповідно до цілей використання бінокля, можна вибрати оптимальні для вас параметри об'єктивів та кратності. Якщо цілей використання декілька, то рекомендуємо порівнювати результати і вибирати найбільш оптимальний для кожного випадку.

Дана таблиця враховує лише загальні параметри бінокля: розмір об'єктиву і кратність зближення. Співвідношення цих показників впливає на детальність картинки, її яскравість, ширину та глибину поля зору. Але тут не враховують параметри якості самої оптики, та ряд інших факторів - вони зазначені в Переліку якісних показників вибору бінокля і зазвичай є в характеристиках кожного бінокля (якщо не зазначено, то він або відсутній, або не вказаний виробником).

++++ - найкраще підходить;

+ - найменше підходить.

©2007-2008 Binokli::www.binokli.com.ua

який бінокль краще вибрати
 
< Попередня   Наступна >