(063)0303808
(097)2207635
(050)2237927
9:00-17:00 пн-пт
БЕСТСЕЛЕРИБІНОКЛІ   ТИПИ БІНОКЛІВ      Всі біноклі      Далекоглядні біноклі      Військові біноклі      Дитячі біноклі і труби      Морські біноклі      Біноклі для полювання      Астрономічні біноклі      Біноклі для подорожей      Біноклі природничі      Спортивні біноклі      Біноклі загальні      Біноклі нічні   ВИРОБНИКИ / БРЕНДИ      Біноклі Alpen      Біноклі Arsenal      Біноклі ATN      Біноклі Barska      Біноклі Bresser      Біноклі Brunton      Біноклі BSA Optics      Біноклі Bushnell      Біноклі Bynolyt      Біноклі Carson      Біноклі Celestron      Біноклі Coleman      Біноклі Delta Optical      Біноклі Firefield      Біноклі Fujinon      Біноклі Gamo      Біноклі Hawke      Біноклі Kodak      Біноклі Konus      Біноклі Kowa      Біноклі Kruger Optical      Біноклі Lipper      Біноклі Meade      Біноклі Minox      Біноклі Leupold      Біноклі Nikon      Біноклі Paralux      Біноклі Olympus      Біноклі Pentax      Біноклі Praktica      Біноклі Sigeta      Біноклі Simmons      Біноклі Sun Optics      Біноклі Swarovski      Біноклі Swift Optics      Біноклі Visionking      Біноклі Vixen      Біноклі Steiner      Біноклі Vivitar      Біноклі Tasco      Біноклі Vortex      Біноклі Vanguard      Біноклі Yukon      Біноклі Weaver      Біноклі Zhumell      Біноклі СОВА   РОЗМІРИ      Компактні біноклі      Середні біноклі      Повнорозмірні біноклі      Гігантські біноклі   ПРИЗМИ      Roof біноклі      Porro біноклі   ОСОБЛИВОСТІ      З далекоміром      Водовідпірні      З азотонаповненням      Змінна кратність      Фокусування 2х окулярів      Камуфляжні      З фазовою корекцією      Плаваючі   РОЗМІР ОБ'ЄКТИВІВ      до 20mm      20mm - 25mm      26mm - 36mm      40mm - 45mm      50mm - 60mm      60mm і вище   КРАТНІСТЬ ЗБЛИЖЕННЯ      менше 8x      8x - 9x      10x - 15x      16x і вище   ЦІНИ      до - 1000 грн.      1000 - 2000 грн.      2000 - 3000 грн.      3000 - 5000 грн.      більше 5000 грн.ЗОРОВІ ТРУБИ / ПЕРИСКОПИАКСЕСУАРИЛАЗЕРНІ ДАЛЕКОМІРИМОНОКУЛЯРИМІКРОСКОПИОПТИЧНІ ПРИЦІЛИПодарунок для чоловіка. БінокльПодарунок для хлопчика / дівчинки. БінокльПорядок:     Відображати товарів  

Коліматорний приціл Hawke RD1x30 WP

1 250.00 грн.

Професійний якісний коліматорний приціл з 30 мм об'єктивом для використання з вогнепальною і пневматичною зброєю. Надійний корпус з анодованого алюмінію, повністю мультипросвітлена оптика, герметичний корпус з 100% водозхистом і азотонаповнення, приціл типу Dot (4 МОА) червоного кольору з 11 рівнями яскравості, комплектується кільцями кріплення на прицільні планки Weaver/Picatinny і сонцезахисною насадкою. Відмінний надійний помічник для стрільби за будь яких погодніх умов
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Коліматорний приціл Hawke RD1x30M WP (Weaver)

1 290.00 грн.

Професійний якісний коліматорний приціл з 30 мм об'єктивом для використання з вогнепальною і пневматичною зброєю. Надійний корпус з анодованого алюмінію, повністю мультипросвітлена оптика, герметичний корпус з 100% водозхистом і азотонаповнення, приціл типу Dot (5 МОА) червоного або зеленого кольору з 11 рівнями яскравості, вбудоване кріплення на прицільні планки Weaver/Picatinny і сонцезахисною насадкою. Надійний помічник для стрільби на короткі дистанції
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Оптичний приціл Barska Contour 4x32 (Mil Dot IR)

1 950.00 грн.

Професійний малогабаритний оптичний приціл постійної кратності 4х з 32 мм об'єктивами для вогнепальної (а також пневматичної) зброї на короткі дистанції. Невеликі габарити та вага, зносостійкий алюмінієвий корпус, повністю просвітлена оптика (антиблік), система швидкого фокусу Fast-Focus, водозахист, азотонаповнення. Прицільна сітка Mil-dot 2х кольорів (синього/червоного) з 5 рівнями регулювання, тактичні барабани вводу поправок (ціна поділки 1/4 MOA), сонцезахисний козирьок. В комплекті кришки з світлофільтром та кільця кріплення на прицільні планки Weaver/Picatinny
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Оптичний приціл KonusPro 4x32

2 190.00 грн.

Приціл KONUSPRO 4x32 створювався з метою задовольнити запити затятих мисливців. Їх основними вимогами були захищеність корпусу, незалежність приладу від джерела живлення, зручність прицілювання та чіткість картинки.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Оптичний приціл Barska Contour 3-9x40 (IR 4A Mii-Plex) Rubber Ar

2 350.00 грн.

Професійний оптичний приціл із змінною кратністю від 3х до 9х з 40 мм об'єктивами для вогнепальної (а також пневматичної) зброї на короткі та середні дистанції. Невеликі габарити та вага, ударостійкий прорезинений корпус, повністю просвітлена оптика (антиблік), водозахист та азотонаповнення. Прицільна сітка Mil-dot з синьої підсвіткою (7 рівнів регуляції), механізм поправок на дистанції BDC (Bullet Drop Compensation) з ціною поділки 1/4 MOA. В комплекті захисні кришечки Flip-Up а також кільця кріплення на прицільні планки Weaver
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Коліматорний приціл Firefield Impact Mini

2 490.00 грн.

Міцний і готовий до бою приціл Firefield Impact Mini Reflex Sight поєднує в собі високу продуктивність з червоною невеликою точкою, міцною оптикою з освітленою сіткою з червоною точкою 5 МОА та 5 налаштуваннями яскравості.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Оптичний приціл KonusPro 3-9x32 AO

2 750.00 грн.

Професійний оптичний приціл із змінною кратністю від 3х до 9х з 32 мм об'єктивами серії Konuspro для вогнепальної (а також пневматичної) зброї на короткі та середні дистанції. Невеликі габарити та вага, ударостійкий металевий корпус, повністю просвітлена оптика (антиблік), водозахист та азотонаповнення.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Коліматорний приціл FireField Impact XL

3 020.00 грн.

Коліматорний приціл Firefield Impact XL - це компактний приціл відкритого типу, призначений для використання на сучасних гвинтівках та рушницях. Пропонуючи швидке виявлення цілі та необмежене видалення від очей для швидкого та простого прицілювання, Impact XL має 4 різні варіанти сітки з 5 налаштуваннями яскравості, що забезпечують максимальні уподобання користувача.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Коліматорний приціл Firefield Impact XLT

3 890.00 грн.

Коліматорний приціл Firefield Impact XLT відрізняється від свого попередника XL додатковим армованим захистом алюмінієвого корпусу і оптики, наявністю ручки для швидкого кріплення і зняття прицілу на різні платформи, а також має довший режим роботи на одній батареї.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Коліматорний приціл SIGETA AntiRU-02

4 350.00 грн.

SIGETA AntiRU-02 - це коліматор відкритого типу, що заряджається, який призначений для легкої вогнепальної зброї. Коліматорний приціл має кріплення типу "Quick Detach". Модель має 8 видів прицільних сіток з червоним або зеленим підсвічуванням. У корпусі використовується акумулятор типу LIR2032, який можна заряджати від звичайної розетки живлення. Для цього в комплекті передбачений кабель та зарядний пристрій.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Оптичний приціл Hawke Panorama EV 3-9x50 AO IR

5 650.00 грн.

Високоякісний професійний приціл з кратністю зближення від 3x до 9x з 50 мм об'єктивами і 25.4 мм трубою. Повністю мультипросвітлена оптика підвищеної світлосили з якісними покриттями Microlux, нова оптична схема Extrim View забезпечує широке поле зору. Водозахист високого класу IPX7, наповнення азотом, широке зручне кільце Паралаксу на об'єктиві, потужна пружина для компенсації віддачі (максимальна енергія виходу кулі 6000 Дж), система Fast Focus на окулярі для швидкого налаштування різкості, барабани вводу поправок з ціною кліка 0.25 МОА, прицільна сітка 1/2 Mil Dot IR з червоною і синьою підсвіткою (5 рівнів яскравості). Якісний надійний прилад, який можна ставити на будь яку стрілецьку зброю, не побоюючись за цілісність прицілу.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Коліматорний приціл Sightmark Ultra Shot R-Spec

6 250.00 грн.

Коліматорний приціл Sightmark Ultra Shot R-Spec із двоколірною мульти сіткою, 10 режимів яскравості з індикатором низького заряду батареї (США)
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Оптичний приціл KonusPro M-30 1-4x24

6 800.00 грн.

Оптичний приціл зі змінним збільшенням від 1 до 4 крат і 24 мм лінзою об'єктиву професійної серії Konuspro оснащується гравійованою балістичною прицільною маркою Circle-Dot, розташованою у другій фокальній площині, та п'ятьма режимами яскравості синього або червоного підсвічування. Обрамлення центральної прицільної точки розміром 1,34 MOA (кутових хвилин) у вигляді круга діаметром 9,95 MOA прискорить наведення . Окуляр оснащений системою швидкої корекції зображення Fast Focus, об'єктиви захищені відкидними кришками flip-up. Цілісна 30 мм труба прицілу з алюмінію захищає оптику з багатошаровим просвітленням лінз і проти-відбивальним покриттям, що забезпечують яскраве зображення від імпульсних навантажень і зовнішнього середовища. Повний водозахист та азотонаповнення від запотівання.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Оптичний приціл Firefield RapidStrike 1-6x24 SFP

7 650.00 грн.

Оптичний приціл зі змінним збільшенням від 1 до 6 крат і 24 мм лінзою об'єктиву оснащується балістичною прицільною маркою Circle-Dot BDC, розташованою у другій фокальній площині, та п'ятьма режимами яскравості зеленого або червоного підсвічування. Обрамлення центральної прицільної точки розміром 1,34 MOA (кутових хвилин) у вигляді перевернутої підкови діаметром 9,95 MOA прискорить наведення, а додаткові розподіли основи компенсують падіння кулі на різній дистанції. Відкриті маховики введення поправок мають фіксацію, запобігаючи випадковій зміні положення перехрестя при перенесенні та маніпуляції зі зброєю.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Оптичний приціл Yukon Jaeger 1-4x24

11 290.00 грн.

Професійний малогабаритний ширококутній світлосильний оптичний приціл серії Jaeger від Yukon з 24 мм об'єктивами. Якісна повністю мультипросвітлена оптика, азотонаповнення і повний водозахист стандарту IPX7, посилений анодований корпус високої зносостійкості, яка витримує віддачу з енергією 7000 Дж, тактичні барабани, сітка з 7 рівнями яскравості прицільної мітки
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Цифровий приціл Sytong HT60 6.5-13x Digital Night Vision

20 500.00 грн.

Компактний і універсальний цифровий приціл нічного бачення за 6,5-кратним оптичним і 2х цифровим зближенням, який можна використовувати як ручний монокуляр нічного бачення, або нічний приціл. Повноколірна зйомка вдень і плавно перемикається на потужний приціл нічного бачення одним натисканням кнопки. Великий внутрішній екран забезпечує високу роздільну здатність і чітке зображення, тоді як 6,5-кратне базове збільшення, яке можна підвищити до 13-кратного за допомогою цифрового збільшення, дозволяє ідентифікувати цілі та вражати їх на великих відстанях. Вбудований ІЧ-промінь 850 нм пропонує три параметри інтенсивності та може бути сфокусований для оптимізації продуктивності на близькій відстані або на великій відстані.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Приціл нічного бачення Armasight Nemesis 4x XSi

22 400.00 грн.

Armasight Nemesis чудовий вибір для віддалених дистанцій (до 750 м). Прилад оснащений високоякісним електронно-оптичним перетворювачем та має функцію регулювання прицільної мітки по вертикалі та горизонталі. Все керування здійснюється за допомогою кнопкового контролю.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Цифровий приціл нічного бачення Sightline N475 S

23 400.00 грн.

Цифровий приціл нічного бачення Sightline N475 S з великим збільшенням і можливістю спостереження на дистанцію до 400 м. та універсальною шиною для різних типів кронштейнів
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Цифровий приціл Digex N455

34 200.00 грн.

Повнофункціональний цифровий нічний приціл з дистанцією до 500 м у дизайні класичної оптики. Форм-фактор Digex – це максимально низька посадка, широкі можливості позиціонування прицілу на зброї та зовнішня естетика.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0Відображати товарів  
Всього 1 - 19 з 19