(063)0303808
(097)2207635
(050)2237927
9:00-17:00 пн-пт
БЕСТСЕЛЕРИБІНОКЛІ   ТИПИ БІНОКЛІВ      Всі біноклі      Далекоглядні біноклі      Військові біноклі      Дитячі біноклі і труби      Морські біноклі      Біноклі для полювання      Астрономічні біноклі      Біноклі для подорожей      Біноклі природничі      Спортивні біноклі      Біноклі загальні      Біноклі нічні   ВИРОБНИКИ / БРЕНДИ      Біноклі Alpen      Біноклі Arsenal      Біноклі ATN      Біноклі Barska      Біноклі Bresser      Біноклі Brunton      Біноклі BSA Optics      Біноклі Bushnell      Біноклі Bynolyt      Біноклі Carson      Біноклі Celestron      Біноклі Coleman      Біноклі Delta Optical      Біноклі Firefield      Біноклі Fujinon      Біноклі Gamo      Біноклі Hawke      Біноклі Kodak      Біноклі Konus      Біноклі Kowa      Біноклі Kruger Optical      Біноклі Lipper      Біноклі Meade      Біноклі Minox      Біноклі Leupold      Біноклі Nikon      Біноклі Paralux      Біноклі Olympus      Біноклі Pentax      Біноклі Praktica      Біноклі Sigeta      Біноклі Simmons      Біноклі Sun Optics      Біноклі Swarovski      Біноклі Swift Optics      Біноклі Visionking      Біноклі Vixen      Біноклі Steiner      Біноклі Vivitar      Біноклі Tasco      Біноклі Vortex      Біноклі Vanguard      Біноклі Yukon      Біноклі Weaver      Біноклі Zhumell      Біноклі СОВА   РОЗМІРИ      Компактні біноклі      Середні біноклі      Повнорозмірні біноклі      Гігантські біноклі   ПРИЗМИ      Roof біноклі      Porro біноклі   ОСОБЛИВОСТІ      З далекоміром      Водовідпірні      З азотонаповненням      Змінна кратність      Фокусування 2х окулярів      Камуфляжні      З фазовою корекцією      Плаваючі   РОЗМІР ОБ'ЄКТИВІВ      до 20mm      20mm - 25mm      26mm - 36mm      40mm - 45mm      50mm - 60mm      60mm і вище   КРАТНІСТЬ ЗБЛИЖЕННЯ      менше 8x      8x - 9x      10x - 15x      16x і вище   ЦІНИ      до - 1000 грн.      1000 - 2000 грн.      2000 - 3000 грн.      3000 - 5000 грн.      більше 5000 грн.ЗОРОВІ ТРУБИ / ПЕРИСКОПИАКСЕСУАРИЛАЗЕРНІ ДАЛЕКОМІРИМОНОКУЛЯРИМІКРОСКОПИОПТИЧНІ ПРИЦІЛИПодарунок для чоловіка. БінокльПодарунок для хлопчика / дівчинки. БінокльБіноклі Hawke
Британський бренд оптики Hawke був заснований на поч. 80х і сконцентрований на проектуванні та виробництві біноклів, зорових труб, оптичних прицілів, лазерних дальномірів тощо. Оптична продукція Hawke відрізняється високою якістю при середніх цінах.


Порядок:     Відображати товарів  

Бінокль Hawke Premier 8x42 Camo

2 750.00 грн.

Універсальна 8-кратна модель з 42 мм об'єктивами камуфляжного забарвлення. Мультипросвітлення, призми BAK-4, прорезинений герметичний корпус з азотонаповненням. Для подорожей, полювання, спостережень на природі
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Бінокль Hawke Endurance ED 10x25

4 450.00 грн.

Компактний 10-кратний якісний Roof-бінокль з 25 мм об'єктивами професійної серії Endurance ED від англійського бренду Hawke. Лінзи з низькодисперсійного ED скла, призми BAK-4, високонтрастна повністю мультипросвітлена оптика з фазовою корекцією на призмах. Зручний невеликий корпус з підвищеною зносостійкістю, збільшеним кільцем центрального фокусу, водозахистом та азотонаповненням. Відмінний вибір для подорожей, полювання, рибальства і спостережень на природі
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Бінокль Hawke Nature Trek 8x25 N

5 350.00 грн.

Професійний компактний 8-кратний Roof-бінокль з 25 мм об'єктивами якісної серії Nature Trek N від британської компанії Hawke. Призми BAK-4, повне мультипросвітлення, фазова корекція, захисні водовідштовхуючі покриття, повний водозахист з азотонаповненням, маленький мінімальний фокус усього 1,5 м., зручна якісна комплектація з широким поясом та з м'яким чохлом. Надійний компактний вибір для всепогодного використання
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Бінокль Hawke Vantage 8x32

6 300.00 грн.

Професійний якісний 8-кратний Roof бінокль з 32 мм об'єктивами від Hawke серії Vantage. Широкий кут огляду, якісні призми BAK-4, повністю мультипросвітлена оптика, надійний ударозахищений корпус з нанесеною текстурою для зручного утримання, повна герметика, азотонаповнення, кришки кріпляться до корпусу, якісна комплектація. Надійне рішення для подорожей, полювання, спостережень на природі і ін.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Бінокль Hawke Nature Trek 10x25 N

6 350.00 грн.

Професійний компактний 10-кратний Roof-бінокль з 25 мм об'єктивами якісної серії Nature Trek N від британської компанії Hawke. Призми BAK-4, повне мультипросвітлення, фазова корекція, захисні водовідштовхуючі покриття, повний водозахист з азотонаповненням, маленький мінімальний фокус усього 1,5 м., зручна якісна комплектація з широким поясом та з м'яким чохлом. Надійний компактний вибір для всепогодного використання
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Бінокль Hawke Vantage 8x42

7 550.00 грн.

Професійний якісний 8-кратний Roof бінокль з 42 мм об'єктивами від Hawke серії Vantage. Якісні призми BAK-4, повністю мультипросвітлена оптика, надійний ударозахищений корпус з нанесеною текстурою для зручного утримання, повна герметика, азотонаповнення, кришки кріпляться до корпусу, якісна комплектація. Надійне рішення для подорожей, полювання, спостережень на природі і ін.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Бінокль Hawke Nature Trek 8x42

8 700.00 грн.

Якісна 8-кратна Roof модель бінокля з 42 мм об'єктивами серії Nature Trek від Hawke. Ширококутній бінокль з великою виносною окулярною точкою для кращої стабільності, який відрізняється сучасним дизайном, має невелику вагу, професійні призми BAK-4, повністю мультипросвітлену оптику з фазовою корекцією. Надійний прорезинений корпус, наповнений азотом з повним водозахистом, готовий до випробувань у найекстремальніших умовах і за будь-якої погоди. Кришки об'єктивів кріпляться до корпусу, комплектується чохлом та широким ремінцем. Надійний бінокль для універсальних задач, подорожей, спостережень на природі.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Бінокль Hawke Vantage 10x42

8 800.00 грн.

Професійний якісний 10-кратний Roof бінокль з 42 мм об'єктивами популярної серії Vantage від британської компанії Hawke. Якісні призми BAK-4, повністю мультипросвітлена оптика, надійний ударозахищений корпус з нанесеною текстурою для зручного утримання, повна герметика, азотонаповнення, кришки кріпляться до корпусу, якісна комплектація. Надійне рішення для подорожей, полювання, спостережень на природі і ін.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Бінокль Hawke Vantage 10x50

9 400.00 грн.

Професійний якісний 10-кратний Roof бінокль з 50 мм об'єктивами популярної серії Vantage від британської компанії Hawke. Якісні призми BAK-4, повністю мультипросвітлена оптика, надійний ударозахищений корпус з нанесеною текстурою для зручного утримання, повна герметика, азотонаповнення, кришки кріпляться до корпусу, якісна комплектація. Надійне рішення для подорожей, полювання, спостережень на природі і ін.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Бінокль Hawke Nature Trek 10x42

9 500.00 грн.

Якісна 10-кратна Roof модель бінокля з 42 мм об'єктивами серії Nature Trek від Hawke. Цей бінокль відрізняється сучасним дизайном, має невелику вагу, професійні призми BAK-4, повністю мультипросвітлену оптику з фазовою корекцією, надійний прорезинений корпус, наповнений азотом з повним водозахистом, готовий до випробувань у найекстремальніших умовах і за будь-якої погоди. Кришки об'єктивів кріпляться до корпусу, комплектується чохлом та широким ремінцем. Надійний бінокль для універсальних задач, подорожей, спостережень на природі.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
5 stars Загальні голоси: 1

Бінокль Hawke Nature Trek 10x50

9 800.00 грн.

Якісна 10-кратна Roof модель бінокля з 50 мм об'єктивами серії Nature Trek від Hawke. Цей бінокль відрізняється сучасним дизайном, має комфортну вагу, професійні призми BAK-4, повністю мультипросвітлену оптику з фазовою корекцією, надійний прорезинений корпус, наповнений азотом з повним водозахистом, готовий до випробувань у найекстремальніших умовах і за будь-якої погоди. Кришки об'єктивів кріпляться до корпусу, комплектується сумкою-кейсом та широким ремінцем. Надійний бінокль для універсальних задач, подорожей, спостережень на природі.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Бінокль Hawke Nature Trek 12x50

10 200.00 грн.

Якісна 12-кратна Roof модель бінокля з 50 мм об'єктивами серії Nature Trek від британської компанії Hawke. Цей бінокль відрізняється сучасним дизайном, має комфортну вагу, професійні призми BAK-4, повністю мультипросвітлену оптику з фазовою корекцією, надійний прорезинений корпус, наповнений азотом з повним водозахистом, готовий до випробувань у найекстремальніших умовах і за будь-якої погоди. Кришки об'єктивів кріпляться до корпусу, комплектується сумкою-кейсом та широким ремінцем. Надійний бінокль для універсальних задач, подорожей, спостережень на природі.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Бінокль Hawke Endurance Top Hinge ED 8x42

12 500.00 грн.

Високоякісний універсальний 8-кратний Roof бінокль з 42 мм об'єктивами серії Endurance Top Hinge ED від британської компанії Hawke. Широке поле зору, лінзи з низкодисперсійного ED скла, корпус з міцних та легких магнієвих композитів, багатослойне повне мультипросвітлення з фазовою корекцією, водозахищений герметичний корпус з азотонаповненням та якісним прорезиненим покриттям з антиковзкою текстурою. Надійне рішення для вимогливих користувачів, оптимально підійде для спостережень на природі, полювання, подорожей і ін.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
5 stars Загальні голоси: 1

Бінокль Hawke Endurance Top Hinge ED 10x42 Green

13 200.00 грн.

Високоякісний універсальний 10-кратний Roof бінокль з 42 мм об'єктивами серії Endurance Top Hinge ED від британської компанії Hawke. Комфортне поле зору, лінзи з низкодисперсійного ED скла, корпус з міцних та легких магнієвих композитів, багатослойне повне мультипросвітлення з фазовою корекцією, водозахищений герметичний корпус з азотонаповненням та якісним прорезиненим покриттям з антиковзкою текстурою. Надійне рішення для вимогливих користувачів, оптимально підійде для спостережень на природі, полювання, подорожей і ін.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Бінокль Hawke Endurance Top Hinge ED 12x50

14 500.00 грн.

Високоякісний універсальний 12-кратний Roof бінокль з 50 мм об'єктивами серії Endurance Top Hinge ED від британської компанії Hawke. Лінзи з низкодисперсійного ED скла, корпус з міцних та легких магнієвих композитів, багатослойне повне мультипросвітлення (System H5) з фазовою корекцією, водозахищений герметичний корпус з азотонаповненням та якісним прорезиненим покриттям з антиковзкою текстурою. Надійне рішення для вимогливих користувачів, оптимально підійде для спостережень на природі, полювання, подорожей і ін.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Бінокль Hawke Endurance Top Hinge ED 8x56

18 500.00 грн.

Високоякісний світлосильний 8-кратний Roof бінокль із збільшеними 56 мм об'єктивами серії Endurance Top Hinge ED від британської компанії Hawke. Широке поле зору, велика виносна окулярна точка та відносно невелика вага гарантують комфортне стабільне спостереження. Лінзи з низкодисперсійного ED скла, корпус з міцних та легких магнієвих композитів, багатослойне повне мультипросвітлення (System H5) з фазовою корекцією, водозахищений герметичний корпус з азотонаповненням та якісним прорезиненим покриттям з антиковзкою текстурою. Надійне рішення для вимогливих користувачів, оптимально підійде для спостережень на природі, полювання, подорожей і ін.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Бінокль Hawke Frontier ED X 10x42 Dielectric

25 800.00 грн.

Преміальний універсальний Roof бінокль з 10-кратним зближенням та 42 мм об'єктивами топової серії Frontier ED від британської компанії Hawke. Комфортне поле зору, лінзи з низкодисперсійного ED скла, повністю мультипросвітлена оптика (FMC) з діелектричним покриттям призм, водовідштовхуюче гідрофобне WPC покриття лінз для їх захисту від скупчення вологи, фазова корекція, корпус з міцних та легких магнієвих композитів, водозахищений герметичний корпус з азотонаповненням та якісним прорезиненим покриттям з антиковзкою текстурою, преміальні аксесуари з широким ремінцем та надійним чохлом захисту. Висока якість для вимогливих користувачів, оптимально підійде для спостережень на природі, полювання, подорожей і ін.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
5 stars Загальні голоси: 1Відображати товарів  
Всього 1 - 17 з 17