(063)0303808
(097)2207635
(050)2237927
9:00-17:00 пн-пт
БЕСТСЕЛЕРИБІНОКЛІ   ТИПИ БІНОКЛІВ      Всі біноклі      Далекоглядні біноклі      Військові біноклі      Дитячі біноклі і труби      Морські біноклі      Біноклі для полювання      Астрономічні біноклі      Біноклі для подорожей      Біноклі природничі      Спортивні біноклі      Біноклі загальні      Біноклі нічні   ВИРОБНИКИ / БРЕНДИ      Біноклі Alpen      Біноклі Arsenal      Біноклі ATN      Біноклі Barska      Біноклі Bresser      Біноклі Brunton      Біноклі BSA Optics      Біноклі Bushnell      Біноклі Bynolyt      Біноклі Carson      Біноклі Celestron      Біноклі Coleman      Біноклі Delta Optical      Біноклі Firefield      Біноклі Fujinon      Біноклі Gamo      Біноклі Hawke      Біноклі Kodak      Біноклі Konus      Біноклі Kowa      Біноклі Kruger Optical      Біноклі Lipper      Біноклі Meade      Біноклі Minox      Біноклі Leupold      Біноклі Nikon      Біноклі Paralux      Біноклі Olympus      Біноклі Pentax      Біноклі Praktica      Біноклі Sigeta      Біноклі Simmons      Біноклі Sun Optics      Біноклі Swarovski      Біноклі Swift Optics      Біноклі Visionking      Біноклі Vixen      Біноклі Steiner      Біноклі Vivitar      Біноклі Tasco      Біноклі Vortex      Біноклі Vanguard      Біноклі Yukon      Біноклі Weaver      Біноклі Zhumell      Біноклі СОВА   РОЗМІРИ      Компактні біноклі      Середні біноклі      Повнорозмірні біноклі      Гігантські біноклі   ПРИЗМИ      Roof біноклі      Porro біноклі   ОСОБЛИВОСТІ      З далекоміром      Водовідпірні      З азотонаповненням      Змінна кратність      Фокусування 2х окулярів      Камуфляжні      З фазовою корекцією      Плаваючі   РОЗМІР ОБ'ЄКТИВІВ      до 20mm      20mm - 25mm      26mm - 36mm      40mm - 45mm      50mm - 60mm      60mm і вище   КРАТНІСТЬ ЗБЛИЖЕННЯ      менше 8x      8x - 9x      10x - 15x      16x і вище   ЦІНИ      до - 1000 грн.      1000 - 2000 грн.      2000 - 3000 грн.      3000 - 5000 грн.      більше 5000 грн.ЗОРОВІ ТРУБИ / ПЕРИСКОПИАКСЕСУАРИЛАЗЕРНІ ДАЛЕКОМІРИМОНОКУЛЯРИМІКРОСКОПИОПТИЧНІ ПРИЦІЛИПодарунок для чоловіка. БінокльПодарунок для хлопчика / дівчинки. БінокльПорядок:     Відображати товарів  

Лазерний далекомір NoHawk A2-1500

6 100.00 грн.

Лазерний далекомір серії A2-1500 від компанії NoHawk спроектований для зрічного точного вимірювання дистанцій до об'єктів від 3 до 1500 м. Далекомір використовує безпечний 905nm лазер, безпечний для людського ока, невидимий і відповідає стандартам першого класу. Зручний легкий корпус з двокнопочним легким режимом управління. 6 режимів роботи: вимірювання дистанції, все в одному (пряма відстань, кут, вертикальна і горизонтальна відстань), режим постійного сканування, вимірювання різниці режиму висоти між двомі цілями, вимірювання швидкості руху об'єкту, режим компенсаційної дистанції, а також можливість зберігати попередні показники. Зручний дизайн і водозахищений корпус. Для роботи використовує одну батарейку типу СR2. Підходить для використання при тактичних задачах, на будівництві, полюванні, гольфу, спостережень на місцевості і ін.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Лазерний далекомір Sigeta SIGETA iMeter LF1000A

7 250.00 грн.

Професійний ширококутній багатофункціональний лазерний далекомір серії iMeter LF600A від компанії Sigeta спроектований для простого та точного вимірювання дистанцій до об'єктів від 5 до 1000 м. Водозахищений корпус з двокнопочним легким режимом управління. Для роботи використовує акумулятор 3.7В/800мАч з можливістю підзарядки. Підходить для використання на будівництві, полювання, гольфу, спостережень на місцевості і ін.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Лазерний далекомір Konus RF-1500

8 250.00 грн.

Лазерний далекомір серії RF-1500 від італійської компанії Konus спроектований для простого та точного вимірювання дистанцій до об'єктів від 5 до 1500 м. Зручний легкий корпус з двокнопочним легким режимом управління. 6 рівнів підсвітки позначок, функція постійного сканування, кутова компенсація, функція вимірювання в дощ і туман, вимірювання кута. Зручний дизайн і водозахищений корпус. Для роботи використовує одну батарейку типу СR2. Підходить для використання при тактичних задачах, на будівництві, полюванні, гольфу, спостережень на місцевості і ін.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Лазерний далекомір Sigeta SIGETA iMeter LF1500A

8 880.00 грн.

Професійний ширококутній багатофункціональний лазерний далекомір серії iMeter LF1500A від компанії Sigeta спроектований для простого та точного вимірювання дистанцій до об'єктів від 5 до 1500 м. Водозахищений корпус з двокнопочним легким режимом управління. Для роботи використовує акумулятор 3.7В/800мАч з можливістю підзарядки. Підходить для використання на будівництві, полювання, гольфу, спостережень на місцевості і ін.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
5 stars Загальні голоси: 1

Лазерний далекомір Smakula A1-2000

8 900.00 грн.

Монокуляр-лазерний далекомір серії A1-2000 від Smakula з 6,5-кратним зближенням і 24 мм об'єктивами для точного вимірювання дистанцій до об'єктів від 5 до 2000 м. Далекомір використовує безпечний 905nm лазер, безпечний для людського ока, невидимий і відповідає стандартам першого класу. Зручний легкий корпус з двокнопочним легким режимом управління. 6 режимів роботи: вимірювання дистанції, все в одному (пряма відстань, кут, вертикальна і горизонтальна відстань), режим постійного сканування, вимірювання різниці режиму висоти між двомі цілями, вимірювання швидкості руху об'єкту, режим компенсаційної дистанції, а також можливість зберігати попередні показники. Зручний дизайн і водозахищений корпус. Для роботи використовує 2 батарейки типу ААА. Підходить для використання при тактичних задачах, на будівництві, полюванні, гольфу, спостережень на місцевості і ін.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Лазерний далекомір Hawke LRF Endurance 1000 OLED

10 500.00 грн.

Професійний багатофункціональний лазерний далекомір серії LRF Endurance 1000 OLED від компанії Hawke спроектований для простого та точного вимірювання дистанцій до об'єктів від 5 до 1000 м. Ергономічна водозахищена конструкція для легкого користування з швидким доступом до кнопок управління в вашій руці. В цій моделі доступні 6 режимів виміру: по прямій, без врахування нахилу, виміру під час дощу, під час спостережень в траві чи кущах, вимірювання по горизонталі, вимірювання кута між точкою і горизонтальною площиною, режим постійного сканування відстані до об'єкту. Для роботи використовує батарейку 3V CR2 (входить в комплект) з функцією збереження енергії (виключення після 15 секунд в пасивному режимі). Підходить для використання на будівництві, полювання, гольфу, спостережень на місцевості і ін.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Бінокль COBA 10x42 LRF

11 100.00 грн.

10-кратний професійний польовий бінокль з лазерним далекоміром для вимірювання дистанції до 2000 м від COBA. Антиблікові покриття, водозахист IPX4, Режими лазеру: дистанція, швидкість, кут, висота, робота в умовах туману, режим сканування. Призми BAK-4, повністю мультипросвітлена оптика, режим автофокусу, повний водозахист з азотонаповненням від запотівання. Чудовий помічний для тактичних задач, полювання та швидкого і точного вимірювання дистанції.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Лазерний далекомір Hawke LRF Endurance 1500 OLED

11 550.00 грн.

Професійний ширококутній багатофункціональний лазерний далекомір серії LRF Endurance 1500 OLED від компанії Hawke спроектований для простого та точного вимірювання дистанцій до об'єктів від 5 до 1500 м. Ергономічна водозахищена конструкція для легкого користування з швидким доступом до кнопок управління в вашій руці. В цій моделі доступні 6 режимів виміру: по прямій, без врахування нахилу, виміру під час дощу, під час спостережень в траві чи кущах, вимірювання по горизонталі, вимірювання кута між точкою і горизонтальною площиною, режим постійного сканування відстані до об'єкту. Для роботи використовує батарейку 3V CR2 (входить в комплект) з функцією збереження енергії (виключення після 15 секунд в пасивному режимі). Підходить для використання на будівництві, полювання, гольфу, спостережень на місцевості і ін.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Лазерний далекомір Vortex Diamondback HD 2000

14 100.00 грн.

Професійний ширококутній багатофункціональний лазерний далекомір з можливістю вимірів до 1829 м серії Diamondback HD 2000 від компанії Vortex. 7-кратне оптичне зближення та 24 мм об'єктиви. Прилад дозволяє вимірювати відстані до 1829 метрів (2000 ярдів) і кути до 60° з високою точністю навіть за несприятливих погодних умов, при цьому мінімальна відстань виміру становить лише 6 метрів. Режими: HCD – для вимірювання дистанції горизонталі, LOS - для вимірювання дистанції до об'єкта у просторі та вимірювання нахилу, SCAN - режим постійного сканування дистанції, Normal Mode – це стандартний режим, First Mode - цей режим призначений для більш точного вимірювання дистанції і кута до меншого об'єкта, Last Mode - для більш точного вимірювання дистанції та кута до об'єкта, що знаходиться серед групи інших об'єктів, ELR (Extended Laser Range) - для вимірювання дистанції і кута до об'єктів що знаходяться на великій відстані. Магнієвий водонепроникний корпус з можливістю установки на штатив і кліпсою для кріплення на пояс, велике поле зору, спеціальне оптичне скло із захисним гідрофобним покриттям ArmorTek та антивідблисковим покриттям Vortex XR™Plus
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Лазерний далекомір Sigeta SIGETA iMeter LF2000A

16 570.00 грн.

Професійний ширококутній багатофункціональний лазерний далекомір серії iMeter LF2000A від компанії Sigeta спроектований для простого та точного вимірювання дистанцій до об'єктів від 6 до 2000 м. Водозахищений корпус з двокнопочним легким режимом управління. Для роботи використовує акумулятор 3.7В/800мАч з можливістю підзарядки. Підходить для використання на будівництві, полювання, гольфу, спостережень на місцевості і ін.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Бінокль Konusrange-2 10x42

16 800.00 грн.

10-кратний професійний бінокль з лазерним далекоміром для вимірювання дистанції до 1200 м серії Konusrange від італійської компанії Konus. Режими лазеру: дистанція, швидкість, кут, висота, робота в умовах туману, режим сканування. Призми BAK-4, повністю мультипросвітлена оптика, режим автофокусу, повний водозахист з азотонаповненням від запотівання. Чудовий помічний для тактичних задач, полювання та швидкого і точного вимірювання дистанції.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Лазерний далекомір Vortex Viper HD 3000

18 900.00 грн.

Професійний ширококутній багатофункціональний лазерний далекомір з можливістю вимірів до 2743 м серії Viper HD 3000 від компанії Vortex. 7-кратне оптичне зближення та 25 мм об'єктиви, дальномір призначений для досвідчених мисливців і стрільців на екстремально далекі відстані. Прилад дозволяє вимірювати відстані до 2743 метрів (4000 ярдів) і кути до 89° з високою точністю навіть за несприятливих погодних умов, при цьому мінімальна відстань виміру становить лише 4 метри. Режими: HCD – для вимірювання дистанції горизонталі, LOS - для вимірювання дистанції до об'єкта у просторі та вимірювання нахилу, SCAN - режим постійного сканування дистанції, Normal Mode – це стандартний режим, First Mode - цей режим призначений для більш точного вимірювання дистанції і кута до меншого об'єкта, Last Mode - для більш точного вимірювання дистанції та кута до об'єкта, що знаходиться серед групи інших об'єктів, ELR (Extended Laser Range) - для вимірювання дистанції і кута до об'єктів що знаходяться на великій відстані. Магнієвий водонепроникний корпус з можливістю установки на штатив і кліпсою для кріплення на пояс, велике поле зору, спеціальне оптичне скло із захисним гідрофобним покриттям ArmorTek та антивідблисковим покриттям Vortex XR™Plus
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Лазерний далекомір Vortex Razor HD 4000

24 200.00 грн.

Професійний ширококутній багатофункціональний лазерний далекомір з можливістю вимірів до 3658 м серії Razor HD 4000 від компанії Vortex. 7-кратне оптичне зближення та 25 мм об'єктиви, дальномір призначений для досвідчених мисливців і стрільців на екстремально далекі відстані. Прилад дозволяє вимірювати відстані до 3658 метрів (4000 ярдів) і кути до 70° з високою точністю навіть за несприятливих погодних умов, при цьому мінімальна відстань виміру становить лише 4 метри. Два режими вимірювань, три режими таргетування та режим сканування. Новий алгоритм вимірів All Weather Capable (AWC™) дозволяє отримувати результати вимірювань відстаней і кутів, і підвищити їхню точність навіть за різних несприятливих умов, таких як дощ, туман, сутінки, евапорація. Магнієвий водонепроникний корпус з можливістю установки на штатив і кліпсою для кріплення на пояс, велике поле зору, спеціальне оптичне скло із захисним гідрофобним покриттям ArmorTek та антивідблисковим покриттям Vortex XR™Plus
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0Відображати товарів  
Всього 1 - 13 з 13