(063)0303808
(097)2207635
(050)2237927
9:00-17:00 пн-пт
БЕСТСЕЛЕРИБІНОКЛІ   ТИПИ БІНОКЛІВ      Всі біноклі      Далекоглядні біноклі      Військові біноклі      Дитячі біноклі і труби      Морські біноклі      Біноклі для полювання      Астрономічні біноклі      Біноклі для подорожей      Біноклі природничі      Спортивні біноклі      Біноклі загальні      Біноклі нічні   ВИРОБНИКИ / БРЕНДИ      Біноклі Alpen      Біноклі Arsenal      Біноклі ATN      Біноклі Barska      Біноклі Bresser      Біноклі Brunton      Біноклі BSA Optics      Біноклі Bushnell      Біноклі Bynolyt      Біноклі Carson      Біноклі Celestron      Біноклі Coleman      Біноклі Delta Optical      Біноклі Firefield      Біноклі Fujinon      Біноклі Gamo      Біноклі Hawke      Біноклі Kodak      Біноклі Konus      Біноклі Kowa      Біноклі Kruger Optical      Біноклі Lipper      Біноклі Meade      Біноклі Minox      Біноклі Leupold      Біноклі Nikon      Біноклі Paralux      Біноклі Olympus      Біноклі Pentax      Біноклі Praktica      Біноклі Sigeta      Біноклі Simmons      Біноклі Sun Optics      Біноклі Swarovski      Біноклі Swift Optics      Біноклі Visionking      Біноклі Vixen      Біноклі Steiner      Біноклі Vivitar      Біноклі Tasco      Біноклі Vortex      Біноклі Vanguard      Біноклі Yukon      Біноклі Weaver      Біноклі Zhumell      Біноклі СОВА   РОЗМІРИ      Компактні біноклі      Середні біноклі      Повнорозмірні біноклі      Гігантські біноклі   ПРИЗМИ      Roof біноклі      Porro біноклі   ОСОБЛИВОСТІ      З далекоміром      Водовідпірні      З азотонаповненням      Змінна кратність      Фокусування 2х окулярів      Камуфляжні      З фазовою корекцією      Плаваючі   РОЗМІР ОБ'ЄКТИВІВ      до 20mm      20mm - 25mm      26mm - 36mm      40mm - 45mm      50mm - 60mm      60mm і вище   КРАТНІСТЬ ЗБЛИЖЕННЯ      менше 8x      8x - 9x      10x - 15x      16x і вище   ЦІНИ      до - 1000 грн.      1000 - 2000 грн.      2000 - 3000 грн.      3000 - 5000 грн.      більше 5000 грн.ЗОРОВІ ТРУБИ / ПЕРИСКОПИАКСЕСУАРИЛАЗЕРНІ ДАЛЕКОМІРИМОНОКУЛЯРИМІКРОСКОПИОПТИЧНІ ПРИЦІЛИПодарунок для чоловіка. БінокльПодарунок для хлопчика / дівчинки. БінокльПорядок:     Відображати товарів  

Інструмент чистки оптики Celestron Lenspen

120.00 грн.

Утримуйте свою оптику в чистоті з інноваційним рішенням LensPen - спеціальним очищуючим інструментом у вигляді ручки
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Штативний L-адаптер - метал

150.00 грн.

Металевий L-Adapter від Visionking - спеціальний перехідник для установки бінокля на штатив. Повністю металева модель, що розрахована для кріплення як стандартних так і габаритних важких біноклів до 2 кг.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Штативний L-адаптер Sigeta

280.00 грн.

Sigeta L-Adapter - спеціальний перехідник для установки бінокля на штатив. Дана модель зроблена з міцного і надійного силумінового сплаву і забезпечує жорсткість з'єднання навіть при кріпленні великогабаритних моделей біноклів.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Набір для чистки оптики SIGETA 5-in-1 Cleaning Kit

285.00 грн.

Універсальний набір для чистки оптики, який застосовується для безпечного видалення забруднень різного характеру, не пошкоджуючи при цьому захисного шару на поверхнях лінз. Комплект складається з п'ятьох різних предметів та стане у пригоді під час догляду за фотоапаратами, біноклями, монокулярами, підзорними трубами та іншою схожою оптикою.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Набір для чистки оптики Zhumell Lens Cleaning Kit

300.00 грн.

Засіб для догляду за оптичними поверхнями ваших оптичних інструментів. Спеціальна оптична рідина, щітка для чистки грубих засмічень, мікрофіброва тканина, бавовняні абсорбуючі паличики та бокс для зберігання
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Кишеньковий Штатив Carson HandiPod Pocket TA-2

390.00 грн.

Carson HandiPod Pocket TA-2 це маленький компактний штатив що легко складається та легко транспортується. Гарно підходить для невеликих біноклів та труб коли потрібно звільнити руки і забезпечити чітку стабільну картинку.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Наплічний ремінець бінокля Vortex Harness Strap

480.00 грн.

Наплічний ремінець бінокля Vortex Harness Strap Наплічний ремінець Vortex спроектований для викристання плечей замість шиї при носіння бінокля. Еластичні та міцні пояски з лікри/нейлону забезпечують легке використання бінокля і його зворотню фіксацію, утримуючи бінокль близько до грудей
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Кільця для прицілу Hawke Matchmount HM7103 1"/Weaver/High

550.00 грн.

Високі кільця кріплення для установки 25.4мм прицілів на зброю з планкою Weaver. Корпус кілець міцний, металевий. Кріплення для прицілів Hawke серії Match Ring Mounts мають стильний дизайн, практичну і надійну конструкцію.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Фото-відео адаптер Sigeta Photo FX для смартфону

590.00 грн.

Фото-відео адаптер для під'єднання смартфона до зорової труби, бінокля, телескопа, мікроскопа запису цифрового фото і відео. Підходить до смартфонів шириною 52-100 мм, включно з усіма моделями iPhone, Sony Xperia, Samsung Note, Xiaomi Red і більшістю китайських смартфонів.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Набір для чистки оптики SIGETA 11-in-1 Cleaning Kit

770.00 грн.

Професійний набір для чистки фототехніки і не тільки, який застосовується для безпечного видалення забруднень різного характеру у побутових умовах. Комплект складається з одинадцяти різних предметів та стане у пригоді, в першу чергу, під час догляду за цифровими дзеркальними чи бездзеркальними фотоапаратами зі змінними об'єктивами. Окрім цього, з таким набором можна підтримувати у чистоті і будь-яку іншу оптику, таку як біноклі, підзорні чи зорові труби.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Штатив Carson Rock TP-100

920.00 грн.

Зручний та легкий переносний універсальний штатив для біноклів і труб. Міцний стійкий алюмінієвий корпус, 3 напрямки обертання, система швидкого розкладання, антислизькі стійкі прорезинені ніжки і легка фіксація адаптера-перехідника. Чудове рішення для спостережень з опорою коли необхідна практичність і компактність
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Штатив Digital Concepts TR-60N

940.00 грн.

Повнорозмірний штатив полегшеної алюмінієвої конструкції з розкладною висотою від 55 до 145 см. Зручна та легка система розкладання і фіксації, 3 напрямки обертання, антислизькі стійкі прорезинені ніжки і легка фіксація адаптера-перехідника, комплектується чохлом.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Штатив Konus Tripod-6

1 290.00 грн.

Легкий повнорозмірний штатив алюмінієвої конструкції з розкладною висотою від 53 до 146 см і максимальним навантаженням до 5 кг. Зручна та легка система розкладання і фіксації, 3 напрямки обертання, антислизькі стійкі прорезинені ніжки і легка фіксація адаптера-перехідника, комплектується чохлом.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0

Перископ UZI 5x20 CR - труба розвідника

2 350.00 грн.

Труба розвідника UZI 5x20 CR від американської компанії UZI. Обновлена модель професійного тактичного перископу з 5-кратним зближенням та 20 мм вихідним отвором. Довжина регулюється від 43 до 71 см. Міцна алюмінієва конструкція, чітка картинка та зручна регуляція фокусу. Чудове рішення для спостереження з-за кутів, паркану, стін, криші або ж спостережень в важкодоступних місцях, таких як вентиляційні отвори, ліфтових шахтах і тд.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
5 stars Загальні голоси: 4

Перископ Sigeta Periscope 5x20

2 750.00 грн.

Труба розвідника Periscope 5x20 від української компанії Sigeta. 5-кратне зближенням та 20 мм вихідний отвір. Довжина регулюється від 43 до 71 см. Алюмінієва конструкція, просвітлена оптика та зручна регуляція фокусу. Хороший помічник для непомітних та безпечних спостережень і різноманітних тактичних задач.
[Детальніше...]

Середній рейтинг:
0 stars Загальні голоси: 0Відображати товарів  
Всього 1 - 15 з 15