(063)0303808
(097)2207635
(050)2237927
9:00-17:00 пн-пт
БЕСТСЕЛЕРИБІНОКЛІ   ТИПИ БІНОКЛІВ      Всі біноклі      Далекоглядні біноклі      Військові біноклі      Дитячі біноклі і труби      Морські біноклі      Біноклі для полювання      Астрономічні біноклі      Біноклі для подорожей      Біноклі природничі      Спортивні біноклі      Біноклі загальні      Біноклі нічні   ВИРОБНИКИ / БРЕНДИ      Біноклі Alpen      Біноклі Arsenal      Біноклі ATN      Біноклі Barska      Біноклі Bresser      Біноклі Brunton      Біноклі BSA Optics      Біноклі Bushnell      Біноклі Bynolyt      Біноклі Carson      Біноклі Celestron      Біноклі Coleman      Біноклі Delta Optical      Біноклі Firefield      Біноклі Fujinon      Біноклі Gamo      Біноклі Hawke      Біноклі Kodak      Біноклі Konus      Біноклі Kowa      Біноклі Kruger Optical      Біноклі Lipper      Біноклі Meade      Біноклі Minox      Біноклі Leupold      Біноклі Nikon      Біноклі Paralux      Біноклі Olympus      Біноклі Pentax      Біноклі Praktica      Біноклі Sigeta      Біноклі Simmons      Біноклі Sun Optics      Біноклі Swarovski      Біноклі Swift Optics      Біноклі Visionking      Біноклі Vixen      Біноклі Steiner      Біноклі Vivitar      Біноклі Tasco      Біноклі Vortex      Біноклі Vanguard      Біноклі Yukon      Біноклі Weaver      Біноклі Zhumell      Біноклі СОВА   РОЗМІРИ      Компактні біноклі      Середні біноклі      Повнорозмірні біноклі      Гігантські біноклі   ПРИЗМИ      Roof біноклі      Porro біноклі   ОСОБЛИВОСТІ      З далекоміром      Водовідпірні      З азотонаповненням      Змінна кратність      Фокусування 2х окулярів      Камуфляжні      З фазовою корекцією      Плаваючі   РОЗМІР ОБ'ЄКТИВІВ      до 20mm      20mm - 25mm      26mm - 36mm      40mm - 45mm      50mm - 60mm      60mm і вище   КРАТНІСТЬ ЗБЛИЖЕННЯ      менше 8x      8x - 9x      10x - 15x      16x і вище   ЦІНИ      до - 1000 грн.      1000 - 2000 грн.      2000 - 3000 грн.      3000 - 5000 грн.      більше 5000 грн.ЗОРОВІ ТРУБИ / ПЕРИСКОПИАКСЕСУАРИЛАЗЕРНІ ДАЛЕКОМІРИМОНОКУЛЯРИМІКРОСКОПИОПТИЧНІ ПРИЦІЛИПодарунок для чоловіка. БінокльПодарунок для хлопчика / дівчинки. БінокльВиробники Надрукувати
біноклі від Delta Optical

Біноклі від Celestron

Біноклі Pentax

Біноклі Yukon
Біноклі Olympus
біноклі Nikon

біноклі ATN
ATN - відома американська компанія, що займається проектуванням та виробництвом висококласної спеціалізованої оптики, що характеризується високою функціональністю, ергономічністю та зносостійкістю - чудовий вибір для військових, мисливців та любителів екстремальних видів відпочинку.


біноклі Barska
Barska - американська компанія BARSKA здійснює продаж своїх біноклів по всьому світу, і отримала сильне визнання свого бренду в галузі оптичних приладів. Широкий ряд біноклів для різного призначення зможе оцінити широке коло покупців, що хочуть знайти дійсно якісну оптику за невисоку ціну.Американська компанія Burris займається дизайном та виробництвом доступної по ціні висококласної елітної оптики. Основні модельні ряди Eurodiamond, Landmark II, Signature Select одні з найбільш популярних в світі у своєму класі.

біноклі Bushnell

Компанія Bushnell - одна з найдавніших і найвідоміших американських компаній з проектування та виробництва висококласної оптики, що присутня в цьому бізнесі уже понад 60 років! Продукція цієї компанії продається у більшості країнах світу і як і колись користується великим попитом і пошаною за високу якість та впровадження багатьох технологічних новинок в сфері оптики.

біноклі Bynolyt

Голандська компанія Bynolyt проектує та здійснює продаж ексклюзивних по дизайну біноклів та зорових труб, звертаючи основну увагу на якість при середніх цінах.


біноклі від Delta Optical

Delta Optical
сміливо можна віднести до лідерів в співвідношенні ціна/якість, чим вони завдячують своєму багатолітньому досвіду роботи в галузі оптики. Чудовий модельний ряд і високої якості оптика залишать у кожного тільки приємні враження. Кожна їх новинка стає хітом серед приладів спостереження. Крім біноклів, виготовляють також мікроскопи. Відома польська компанія, що виробляє та продає широкий ряд оптичних приладів спостереження, розпочала свою роботу в галузі оптики в 1989 р.

Біноклі від Celestron
Celestron є одним із провідних виробників і імпортерів високо-якісних оптичних товарів, включаючи комп'ютеризовані і некомп'ютирозовані телескопи і супровідні аксесуари, біноклі, телескопи і мікроскопи. З часу виробництва свого першого телескопу в 1960, Celestron став одним з провідних світових виробників телескопів і астро-біноклів, відомим усім серйозним аматорським колам астрономів завдяки високій якості оптики, чудовому дизайну і провідним технологіям.

біноклі Firefield

Американська компанія (Техас), створена в 2009 р, яка спеціалізується на виробництві такої оптичної продукції як біноклі, монокуляри, прилади нічного бачення, приціли, зорові труби, а також різноманітні аксесуари.
Gamo - американська фірма, що працює в галузі оптики з 1950 року. Головними продуктами є товари для мисливства, зокрема оптичні приціли, рушниці, а також здійснює продаж ряду моделей біноклів, що своїми характеристиками і ціною одразу ж підкуповують покупців.

біноклі Konus

Компанія Konus заснована в 1979 році у Вероні, Італія. За роки роботи компанія здобула серйозне визнання і продає свою продукцію у всі куточки світу. Модельний ряд біноклів цієї компанії достатньо широкий і окремі моделі є непоганим рішенням при співвідношенні ціна/якість.

біноклі Leupold
Американська компанія Leupold & Stevens, Inc. перебуває у сімейній власності 5 покоління, яка займається розробкою, виготовленням і зборкою точних оптичних інструментів високої якості на протязі більш як 100 років. Заснована в 1907 р. компанія завдячує свої умпіхом перш за все своїй відданості повністю задовольняти потреби покупців. Моделі біноклів цієї фірми здобували безліч нагород і найвищих оцінок за якість і дизайн.


Біноклі Minox

Німецька компанія Minox, що спеціалізується на розробці та виробництві різних оптичних товарів, зокрема біноклів, а найбільш відома завдяки своїм мікро-шпигунським камерам, які були неодноразово використані і в фільмах про Джеймс Бонда. Дизайн більшості біноклів розробляє дизайнерський відділ компанії Volkswagen. Позиціонується переважно в сегменті дорогих якісних біноклів.

біноклі Nikon

Компанія Nikon заснована в 1917 р. у Японії, одна з небагатьох компаній в світі, яку знає практично кожен. Значна кількість моделей оптичної продукції від цієї Компанії (зокрема біноклі і фотоапарати) ставали справжніми хітами продажу як серед професіоналів, так і серед любителів. Величезний досвід власних розробок у сфері оптики дозволяє компанії постійно вдосконалюватись й давати своїм прихильникам у всьому світі все нові і нові враження від використання техніки Nikon.

Біноклі Olympus
Заснована в Японії, компанія Olympus є одним з лідерів у впровадженні найновіших технологій у сфері оптики, формування, запису та відтворення зображень і голосу, ендоскопії, мікроскопії, біоаналізу та діагностики. Компанія Olympus розробила перший в Японії мікроскоп і запропонувала світу перший ендоскоп. Ця компанія здійснила великий прорив у виробництві компактних і легких фотокамер.

Біноклі Pentax

Pentax  -один із найбільш відомих у світі виробників оптичної продукції (біноклі, фотоапарати, оглядові труби), що була заснована в 1957 р. у Японії. За свою тривалу історію Pentax зарекомендував себе як компанію високих стандартів оптики та інноватором, який завжди може здивувати нас чимось новим. Безліч міжнародних нагород і мільйони задоволених користувачів у всьому світі є яскравим підтвердженням статусу цієї компанії.

Біноклі Simmons
Американська компанія Simmons, яка працює на ринку з 1983 р. і спеціалізується на виготовленні спортивної оптики - зорових труб, прицілів, біноклів та лазерних дальномірів.

біноклі Steiner

Найвідоміша німецька компанія по виробництву висококласної доступної оптики, заснована в 1947 р., виробничі потужності якої розміщені саме в Німеччині і продаж здійснюється у 45 країнах світу. Багато революційних інновацій були не тільки запроваждені саме цією фірмою, а пізніше стали вже стандартом для наслідування усіма виробниками біноклів. Серед таких винаходів прорезинене покриття, інтегрований компас, ультрафіолетовий захист на об'єктивах, спеціальне покриття лінз для контрастного зображення об'єктів на темному фоні та багато іншого.
біноклі Swarowski

Австрійська компанія Swarowski Optik заснована в 1940. Спеціалізується на виробництві виключно високоякісної, елітної оптики. Виробництво відбувається безпосередньо в австрійському місці дислокації їхнього офісу Абсам, Тирол, Австрія. Технологія, що застосовується при виробництві опитки Swarowski - найвищого стандарту преміум-класу.


Американська Компанія Tasco здійснює виробництво та пордаж широкого спектру оптичних приладів уже на протязі більш як 50 років. Основною відмінністю її продуктів є доступні ціни при хорошому дизайні і високій оптичній якості.

біноклі Vanguard
Велика корпорація Vanguard, що була заснована в 1986 р., з теперішньою міжнародною штаб-квартирою в Мічігані, США, яка спеціалізується на виробництві приладів та аксесуарів в галузі оптики. Компанія заробила солідну репутацію завдяки точному розумінню потреб ринку: інноваційність, функціональність і надійність. Vanguard отримав багато визначних нагород від світових спеціалізованих видань за якість та продуктивність своїх виробів. Кожен виріб проходить якісну перевірку, зокрема, наприклад, водовідпірні біноклі на тестуванні після наповнення азотом обов'язково занурюють на 1 м. у воду на протязі 30 хв, після чого здійснюють додаткову перевірку та тестування. Маючи самостійні департаменти по розробці та технологічному втіленню свого асортиментного ряду, компанія отримала багато патентів на технологічні новинки.

Біноклі Yukon
Сьогодні Yukon Advanced Optics виробляє цілий ряд ряд оптичних приладів – оглядові труби, біноклі, прилади нічного бачення, нічні приціли, цифрові ПНБ., лазерні дальноміри, фото- і відеоаксесуари. Компанія активно використовує передові цифрові технології, а за дизайном і якыстю прилади Yukon Advanced Optics - один з кращих на ринку. Компанія Yukon Advanced Optics заснована в 1994 році в штаті Техас, США. Оновний профіль – оптичні прилади спостереження.

 бинокль
 
< Попередня   Наступна >