(063)0303808
(097)2207635
(050)2237927
9:00-17:00 пн-пт
БЕСТСЕЛЕРИБІНОКЛІ   ТИПИ БІНОКЛІВ      Всі біноклі      Далекоглядні біноклі      Військові біноклі      Біноклі морські      Дитячі біноклі і труби      Біноклі для полювання      Астрономічні біноклі      Біноклі для подорожей      Біноклі природничі      Спортивні біноклі      Біноклі загальні      Біноклі нічні   ВИРОБНИКИ / БРЕНДИ      Біноклі Alpen      Біноклі Arsenal      Біноклі ATN      Біноклі Barska      Біноклі Bresser      Біноклі Brunton      Біноклі BSA Optics      Біноклі Bushnell      Біноклі Bynolyt      Біноклі Carson      Біноклі Celestron      Біноклі Coleman      Біноклі Delta Optical      Біноклі Firefield      Біноклі Fujinon      Біноклі Gamo      Біноклі Hawke      Біноклі Konus      Біноклі Kowa      Біноклі Kruger Optical      Біноклі Leupold      Біноклі Lipper      Біноклі Meade      Біноклі Minox      Біноклі Nikon      Біноклі Olympus      Біноклі Paralux      Біноклі Pentax      Біноклі Sigeta      Біноклі Simmons      Біноклі Praktica      Біноклі Swift Optics      Біноклі Steiner      Біноклі Swarovski      Біноклі Visionking      Біноклі Vivitar      Біноклі Vixen      Біноклі Tasco      Біноклі Vortex      Біноклі Vanguard      Біноклі Yukon      Біноклі Weaver      Біноклі Zhumell      Біноклі СОВА   РОЗМІРИ      Компактні біноклі      Середні біноклі      Повнорозмірні біноклі      Гігантські біноклі   ПРИЗМИ      Roof біноклі      Porro біноклі   ОСОБЛИВОСТІ      З дальноміром      Водовідпірні      З азотонаповненням      Змінна кратність      Фокусування 2х окулярів      Камуфляжні      З фазовою корекцією      Плаваючі   РОЗМІР ОБ'ЄКТИВІВ      до 20mm      20mm - 25mm      26mm - 36mm      40mm - 45mm      50mm - 60mm      60mm і вище   КРАТНІСТЬ      менше 8x      8x - 9x      10x - 15x      16x і вище   ЦІНИ      до - 1000 грн.      1000 - 2000 грн.      2000 - 3000 грн.      3000 - 5000 грн.      більше 5000 грн.ЗОРОВІ ТРУБИ / ПЕРИСКОПИАКСЕСУАРИЛАЗЕРНІ ДАЛЕКОМІРИМОНОКУЛЯРИМІКРОСКОПИОПТИЧНІ ПРИЦІЛИПодарунок для чоловіка. БінокльПодарунок для хлопчика / дівчинки. БінокльЯкий бінокль краще вибрати? Надрукувати

який бінокль краще вибрати Якщо абстрагуватись від технічних обмежень оптичної конструкції, то ідеальним біноклем був би такий оптичний прилад, який мав би невеликі розміри, велику кратність зближення, максимальні показники світлосили та поля зору, якісну оптику з найкращим просвітленям і був би недорогим. Принаймні, так би хотілось :)

Однак, доводиться враховувати загальні оптичні залежності:
- чим більша кратність зближення, тим менше поле зору (ширина картинки, яку ми бачимо) і менша світлосила;
- для яскравішої картинки і більшого поля зору, потрібні більші розімри об'єктивів і менша кратність зближення;
- і навпаки, чим компактніший ми хочемо бінокль, тим менші повинні бути об'єктиви, що в свою чергу впливає на якість картинки (менша яскравість і стабільність зображення, поле зору) і т.д. Тому потрібно визначитися і знайти компроміс між згаданими параметрами.

Для початку спробуємо зробити вибір на користь оптимального співвідношення кратності і розміру об'єктивів, беручи до уваги ціль і умови використання бінокля.

Для спрощення завдання вибору бінокля пропонуємо розглянути порівняльну таблицю. Відповідно до цілей використання бінокля, можна вибрати оптимальні для вас параметри об'єктивів та кратності. Якщо цілей використання декілька, то рекомендуємо порівнювати результати і вибирати найбільш оптимальний для кожного випадку.

Дана таблиця враховує лише загальні параметри бінокля: розмір об'єктиву і кратність зближення. Співвідношення цих показників впливає на детальність картинки, її яскравість, ширину та глибину поля зору. Але тут не враховують параметри якості самої оптики, та ряд інших факторів - вони зазначені в Переліку якісних показників вибору бінокля і зазвичай є в характеристиках кожного бінокля (якщо не зазначено, то він або відсутній, або не вказаний виробником).

++++ - найкраще підходить;

+ - найменше підходить.

©2007-2008 Binokli::www.binokli.com.ua

 Піктограма:

 Ціль і загальний опис

 6 - 8х

10-12х

12х і більше

до 28 мм

28-36 мм

 42 - 60 мм

біноклі загального користування

Для загальних цілей: помірно компактний, легкий в користуванні і транспортуванні, для нетривалих спостережень

 ++++

  +++

 ++

  +++

  ++++

  ++

  природничі біноклі

Спостереження за дикою природою: Фокусування на далеких об'єктах (сафарі, дика природа). Екстремальні умови: захищенність від води. Тривалі спостереження.

  +++

 ++++

 +++

  ++

  +++

 ++++

 біноклі для подорожей

Подорожі/Туризм: Повинен бути легким і компактним, а також невимогливим при транспортуванні. Бажано водозахищеним.

 ++++

  +++

++

  ++++

  ++++

  ++

 біноклі для спостереження за птахами

Спостереження за птахами: Максимальна передача кольору, роздільна здатність і контраст. Тривалі і комфортні спостереження. Повністю водозахищений.

 ++++

  +++

 ++

 ++

 +++

 ++++

  

Спостереження за природою/квітами: Максимальна передача кольору, роздільна здатність і контраст. Близький фокус. Тривалі спостереження на невеликій відстані - компактний і легкий бінокль.

 ++++

  ++

 ++

  ++++

  ++++

  ++

  

Мисливство: Використовується для пошуку віддалених об'єктів у екстремальних умовах. Повністю водозахищений, не висковзує з рукавиць, готовий для спостереження в умовах недостатньої освітленості.

 ++++

  ++++

+++

 ++

 +++

 ++++

 

Морські подорожі / Водний світ: повністю водозахищений, використання в екстремальних умовах, у тому числі - при поганому освітленні. Комфортний і простий у використанні. Повнорозмірний.

  ++++

  ++

 ++

  ++

  ++

  ++++

 

Спорт/Події під відкритим небом: Низька кратність, легке фокусування, компактний і легкий.

 ++++

 +++

++

  +++

 ++++

  ++

  

Астрономічні спостереження: Потужний, з великим діаметром лінзи об'єктиву для спостереження в темряві. Сумісний зі штативом / триногою.

  ++

  +++

 ++++

  ++

  ++

 ++++...

 
< Попередня   Наступна >